--> نماشویی ساختمان09148548662 - کفسابی سنگ سابی

نماشویی ساختمان09148548662

نماشویی توسط تیم مجرب کافه کفسابی با بهترین کیفیت نماشویی با استفاده از ابزار پیشرفته و استفاده از بهترین مواد انجام می پذیرد که ماندگاری نماشویی را بهتر و بیشتر می کند . نماشویی به همراه آب با دستگاه سند بلاست و سیلیس (سنگ ریزه هایی که مانند نمک هستند) انجام می شود و باعث می شود تا دوده ها و هر چیزی که به سنگ نما چسبیده است از بین برود.

نماشویی ساختمان چیست و انجام نماشویی ساختمان:

نماشویی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می شود و چون در طول زمان توسط باران و دود ماشینها نمای ساختمان فرسوده و کثیف می شود نیاز به نماشویی در تهران و کرج که شهرهای صنعتی هستند به شدت احساس می شود و این کار بایستی به صورت دوره ای انجام پذیر که ما در کافه کفسابی با استفاده از نماشویی تخصصی همواره سعی کرده ایم تا طول این دوره را افزایش دهیم.

البته در بسیاری از ساختمانهای نو ساز هم دیده می شود که بعد از ان که کار نمای ساختمان انجام می شود مصالح ساختمانی مانند سیمان و ملات کچ و … بر روی نما باقی می ماند که این موارد با نماشویی قابل برطرف شدن است.

در نماشویی سنگ های کهنه و ترک خورده هم چنین ترمیم می شوند و در حقیقت نماشویی باعث نو سازی نمای ساختمان می شود

در صورتی که نماشویی انجام نشود امکان بوجود آمدن مشکلاتی هم چون ریزش سنگ و از بین رفتن نمای ساختمان است زیرا با وجود باران اسیدی و جرم حاصل از دوده های ماشینها این کار چنانچه انجام نشود به مرور زمان هزینه های بالاتری بایستی انجام پذیرد
نماشویی و انواع روش های نماشویی:

نماشویی با استفاده از دستگاهی به نام سند بلاست  انجام می شود و با توجه به وضعیت ساختمان از روش های زیر برای نماشویی استفاده می شود :

  • نماشویی با استفاده از طناب و کمربند
  • نماشویی با استفاده از داربست

نماشویی  را بایستی افراد باتجربه انجام دهند زیرا اگر شخص مورد نظر برای نماشویی تجربه کافی نداشته باشد احتمال دارد که خطراتی را به دنبال داشته باشد.

مواد شستشو دهنده نما:

روشهای نماشویی:

  • اولین روش نماشویی با استفاده از آب است اگر چنانچه نمای شما خیلی کثیف نباشد از این روش استفاده می شود.
  • اگر نمای شما کثیف باشد به همراه آب از سیلیس هم استفاده می کنند که باعث هر چه بهتر تمیز شدن نما می شود.
  • در برخی موارد که سیمان و برخی موارد سخت روی سنگ چسبیده باشد از مواردی مثله اسید هم در شستشوی نما استفاده می شود.

سیلیس ماده ای مانند شن است که به همراه مکنده بسیار قوی به همراه آب به سمت سنگ نما پرتاب می شود که باعث می شود هر چه رسوب روی سنگ است پاک شود.

قیمت نماشویی ساختمان چقدر است؟

قیمت نماشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس پارمترهای مختلفی قیمت گذاری می شود که مهمترین آن ارتفاع ساختمان می باشد بایستی مشخص شود که در نماشویی از داربست استفاده می شود و یا با طناب نیز کار نماشویی را می توان انجام داد.

قیمت نماشویی به نوع سنگ و میزان کثیفی و عمر سنگ هم بستگی دارد که در حالت کلی قیمت نماشویی گفته می شود و اگر توافق حاصل شود کار نماشویی انجام می پذیرد.

قیمت نماشویی ساختمان به صورت چکی هست و نماشور کار بعد از مراجعه به محل ساختمان قیمت را مشخص می کند.

در پایان به این نکته اشاره کنم که اگر جلوی خانه شما آجری است یا میخواهید خودتان براقیتی به سنگ یا آجر جلوی ساختمان بدهید فروشگاه های آنلاین براق کننده سنگ و آجر به فروش می رساند که میتوانید از طریق لینک زیر به آن مراجعه کنید

رزین براق کننده سنگ