خرید،فروش دستگاه کفسابی نو و دست دوم مستقیم کارخانه۰۹۱۲۱۹۸۶۳۰۳

فروش دستگاه کفسابی و سنگسابی تک فاز و سه فاز :

(مستقیم از کارخانه۰۹۱۲۱۹۸۶۳۰۳)داودآبادی

آدرس کارخانه: تهران آیت الله سعیدی کیلومتر 8 خ شهدای سدید ,,(بانک تجارت سدید,) خ حسین آباد پ134 مجتمع فرزانه 02155854958 ماشین سازی داودي

فروش دستگاه کفسابی و سنگسابی تک فاز و سه فاز با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت دستگاههای کفسابی در حالت کلی به سه دسته تقسیم می شوند(ارسال به تمام نقاط کشور)

دستگاههای دست دوم به شرط سالم بودن و تضمینی به فروش می رسانیم و دستگاه دست دوم شما را خریدار هستیم.

با توجه به اینکه مستهلک شدن دستگاه را به راحتی نمی توان تشخیص داد به شما توصیه میکنیم  از افراد خبره گروه ما خریداری فرمایید. شما می توانید حضوری در محل کارخانه از خود ما دستگاه نو و دست دوم را تست کنید و خریداری فرمایید . در محل کارخانه تعمیر دستگاه هم داریم(سایر فروشندگان دستگاه کفسابی هم از ما خرید می کنند و شما می توانید بدون واسطه از ما خرید فرمایید)

۱- فروش دستگاه تک فاز کفسابی :

دستگاه تک فاز کفسابی معمولا در مکانهایی استفاده می شود که برق سه فاز موجود نمی باشد زیرا با وجود اینکه قیمت این دستگاه  پایین تر از دستگاه سه فاز ساب سنگ است سرعت کاری که با این دستگاه انجام میشود به حد دستگاه سه فاز نیست(البته برای رسیدن به سرعت دستگاه سه فاز بایستی هر ساب را دو بار زد زیرا با این کار دقیقا مثل سرعت سه فاز خواهد شد) و سرعت کار پایینی دارد قیمت دستگاه کفسابی تک فاز پایینتر از دستگاه سه فاز می باشد و این دستگاه سه  اسب بخار قدرت دارد.

این دستگاهها در دو مدل ژن موجود است که هر دو جنس ایرانی و کیفیت مناسبی دارد. این دستگاه در دو نوع گشتاور متوسط و گشتاور بالا عرضه می شود که موتور با گشتاور بالا معمولا قیمت بالاتر از موتور با گشتاور متوسط است یعنی اگر دستگاه کفسابی معمولی n میلیون تومان باشد (بسته به شرایط قیمتی بازار) دستگاه کفسابی با گشتاور بالا  اندکی بالاتر خواهد بود

۲- فروش دستگاه سه فاز کفسابی :

دستگاه سه فاز کفسابی از سرعت کار خوبی برخوردار است و هم قیمت بالاتری نسبت به دستگاه تک فاز دارد و کفساب کارها معمولا این دستگاه را به دستگاه تک فاز ترجیح می دهند برای گرفتن قیمت دستگاه کفسابی سه فاز کافی است با ما تماس بگیرید این دستگاه در دو نوع هفت و نیم و ده اسب بخار(دستگاه با قدرت ده اسب بخار کمی  سنگینتر است و جا به جایی دستگاه هفت و نیم اسب راحتتر می باشد) تولید می شود که تفاوت قیمت چندان زیادی ندارند. این دستگاه هم مانند دستگاه تکفاز کفسابی در دو مدل  ایرانی موجود است که  از کیفیت عالی برخوردار است

فروش دستگاه سنگ سابی

خرید و فروش دستگاه کفسابی دست دوم:

در محل کارخانه ما خرید و فروش دستگاه دست دوم داریم دستگاههایی که شاید فقط یک یا چند بار محدود استفاده شده اند (البته بعضی دستگاهها مستهلک تر هستند که شرایط قیمتی متفاوتی دارند) به شما اطمینان می دهیم که منصف ترین خریدار و فروشنده دستگاههای دست دوم هستیم .

از شما دعوت می کنیم تا به محل کارخانه ما تشریف بیاورید۰۹۱۲۱۹۸۶۳۰۳داودآبادی

۳- فروش دستگاههای پله کفسابی :

دستگاههای پله سابی قیمتی هم سطح قیمت دستگاه سه فاز کفسابی دارند و به لحاظ قیمتی قابل قیاس با دستگاههای تک فاز و سه فاز هستند و معمولا برای سنگ های پله و اوپن از این نوع دستگاه ها استفاده می شود این نوع دستگاهها تمام لقمه سنگهای کفسابی را  دارند و قیمت سنگسابی با آن در ازای پله  خواهد بود و در هر جایی کاربرد ندارد

شما با خرید یک دستگاه کفساب در واقع با یک تیر چند نشان می زنید زیرا این دستگاه چند منظوره می باشد :

  1. دستگاه کفسابی همان دستگاه بتن ساب نیز می باشد به این صورت که لقمه الماس زیر آن بسته می شود و عمل بتن سابی انجام می شود.
  2. از دستگاه کفسابی جهت تمیز کردن سرامیک با فرچه سابی استفاده می شود لازم ب ذکر است سرامیک لایه برداری نمی شود و فقط فرچه ساب زده می شود.
  3. از این دستگاه جهت موزاییک سابی هم استفاده می شود موزاییک صاف لایه برداری می شود ولی موزاییک تیشه ای فرچه ساب انجام می شود.
  4. دیده شده که از این دستگاه جهت شستن فرش هم استفاده می شود بدین صورت که زیر دستگاه فرچه فرش شویی بسته میشود  ولی بایستی با احتیاط این کار را انجام دهید و به یاد داشته باشید که کار اصلی دستگاه سنگ سابی می باشد.

نمونه دستگاه کفسابی تک فاز و سه فاز با توضیحات تکمیلی:

فروش دستگاه کفسابی

سمت راست کف ساب سه فاز و سمت چپ کف ساب تک فاز

قیمت دستگاه کف سابی

صفحه کف ساب بزرگ با قابلیت به کارگیری تمام لقمه ها

خرید دستگاه سنگسابی

صفحه کف ساب کوچک با قابلیت به کارگیری تمام لقمه ها

فروش لقمه های کفسابی:

فروش لقمه الماس کفسابی برای بتن سابی و یا گرانیت سابی

فروش  لقمه های ۴۶ و ۸۰ و ۱۲۰ و۲۲۰ و لاکی و ۸۰۰ و ایتالیایی برای کفسابی سنگ

لطفا با همین شماره تماس بگیرید۰۹۱۲۱۹۸۶۳۰۳

قیمت دستگاه کفساب کوچک:

دستگاه کفساب کوچک موتورکفسابی تک فاز است که کمی بزرگتر از دستگاه چرخ گوشت است که قیمت آن با دستگاه تک فاز حدودا برابر است اما اگر منظور شما دستگاه سنگ فرز است قیمت آن از حدود شش ملیون تومان به بالاتر است که در قسمت فروش سنگ فرز فروشگاه های معتبر مانند دیجی کالا و ترب و باسلام موجود است.

البته ما در محل کارخانه فروش دستگاه سنگ فرز مخصوص کفسابی هم داریم که در صورت لزوم می توانید تصاویر مربوطه را از طریق واتس آپ یا تلگرام ارسال کنیم.

MENU