شماره تماس مستقیم:09102700142
خانه » کافه کفسابی » قیمت کفسابی|کفسابی و عوامل موثر در قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی|کفسابی و عوامل موثر در قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی سنگ:

قیمت کفسابی سنگ بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ و سختی کفسابی متغیر است البته دیگر پارامترها مثل متراژ محیط و دوری و نزدیکی به شهر و … هم در تعیین قیمت کفسابی سنگ موثر است .

کفسابی کافه کفسابی ، به طور مثال قیمت کفسابی گرانیت از گرانترین کفسابی ها است اما سنگ کف معمولی یا ضعیف تر از متری هزار تومان هم انجام می شود

قیمت کفسابی :

قیمت کفسابی به پارامترهای زیادی بستگی دارد مثله نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط کفسابی به شهر و اینکه کف مورد نظر قبلا ساب خورده یانه ، نوع کفسابی (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب )و … همگی در قیمت کفسابی موثر است

به طور کلی سنگ بر دو نوع است  :سنگ نرم و سنگ سخت  و نوع سنگ در سنگسابی تاثیر دارد مثلا سنگ تراروتن(همان سنگ کرمی رنگی که در نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده می شود ) سنگی نرم است و به نسبت گرانیت قیمتی به مراتب پایینتری دارد و قیمت کفسابی سنگ موزاییک و سرامیک پایین است و جزئ ارزانترین کفسابیهاست (برای اطلاعات بیشتر درباره سنگها به صفحه معرفی سنگها برای کفسابی مراجعه کنید) البته در قیمت سنگ سابی و کف سابی این عنصر هم تاثیر دارد که آیا سنگ قبلا ساب خورده و سنگسابی و کفسابی شده است یا خیر اگر سنگ سابی قبلا روی سنگ انجام شده باشد قیمت پایینتری دارد زیرا عیب سنگ در اکثر قسمتها درست است و عمل سنگ سابی راحت تر است(کار ساب سنگ چند مرحله است( بسته به ایراد سنگ) و در صورتی که قبلا سنگ ساب خورده باشد بعضی مراحل مثله گرفتن ناهمواری حذف می شود و در نهایت قیمت تمام شده پایین حساب می شود)

نوع کفسابی هم در قیمت آن موثر است :

در کفسابی معمولا کسانی که بهترین نوع کفسابی را می خواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی است نسبت به کفسابی معمولی قیمت کفسابی سنگ بالاتری بایستی پرداخت کنند.

گاهی در کفسابی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در قیمت کفسابی موثر است البته در قیمت تمام شده .

اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است.

متراژ محیط سنگسابی هم در قیمت کفسابی موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده کفسابی پایینتر می شود و در نهایت قیمت کفسابی پایین تر محاسبه می شود.

قیمت کفسابی پله در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا متری یا تفاهمی محاسبه می شود.

قیمت سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد .

با این حال ما در صفحه قیمت کفسابی به طور کامل درباره قیمت کفسابی توضیح داده ایم.

قیمت رزین ساب:

اگر سنگ شما دارای حفره باشد یا درز داشته باشد این عیوب با رزین پر می شود که به آن رزین ساب می گویند .

قیمت رزین ساب به تنهایی بالا نیست و به نسبت قیمت پایینی دارد و البته خیلی هم اقتصادی است چون شما اگر بخواهید سنگ را عوض کنید قیمت به مراتب بالاتری را بایستی پرداخت کنید.

در این تصویر قیمت حدودی  انواع کفسابی سنگ نوشته شده است :
قیمت سنگسابیتذکر: قیمت ها بر اساس تومان است و بسته به شرایطی مانند محل کفسابی ، متراژ محیط و نوع برق سه فاز و تک فاز و سابقه ساب خوردگی اندکی بالا و پایین دارد
تذکر۲:این قیمت ها برای متراژهای بالای ۵۰ متر می باشد و متراژهای پایین قیمت چکی و کلی خواهد بود(بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان)

قیمت ساب ایتالیایی:

ساب ایتالیایی بهترین نوع کفسابی است و کسی که ساب ایتالیایی می خواهد یعنی بهترین نوع کفسابی را می خواهد و کار او را با نهایت ظرافت انجام می دهیم به طوری که بعد از انجام ساب ایتالیایی کف سنگ مثله آینه می شود و شما تصویر سقف را در سنگ خواهید دید به همین علت به آن کفسابی شیشه ای یا کفسابی آینه ای نیز می گویند.

قیمت ساب ایتالیایی با ساب معمولی تفاوت دارد و اندکی بالاتر است ولی به انجامش می ارزد

قیمت ساب سنگ

قیمت نانو ساب:

نانو ساب برای ضد آب و ضد مایعات شدن سنگ و براقی هر چه بهتر سنگ استفاده می شود  در صورتی که شما از نانو ساب استفاده کنید اگر مایعاتی مانند چایی و آبمیوه روی سنگ بریزد مانند این است که چای یا سایر مایعات روی بنزین ریخته شده یعنی مواد روی سنگ می ماند قیمت نانوساب برای هر متر مربع سنگ اندکی بالاتر از کفسابی ایتالیایی است

کف سابی  و سگ سابی برای هر خانه ای لازم است. مثلا بسیاری از ناهمواری پله ها ، در ساختمان خود شکایت دارند و به کف سابی پله نیاز مند هستند ، برخی دیگر نیز کف سابی را برای داخل حیاط و پارکینگ خانه خود ، امری لازم می دانند . ما در کافه کفسابی ، خدمت می رسیم و کف خانه شما را ، چه موزاییک باشد ، چه سرامیک و چه سنگ ، با دستگاه مخصوص ، ساب می زنیم .

کافه کفسابی با بیش از ده سال سابقه کارهای کفسابی زیادی را در تهران و شهرستانها انجام داده است بهترین نوع سنگ سابی که کفسابی ایتالیایی است را از ما بخواهید ما با بهترین قیمت کار شما را انجام خواهیم داد کافی است با شماره ای که در زیر این برگه هست تماس بگیرید و از ما مشاوره رایگان بخواهید .

با اطمینان می گوییم قیمت کفسابی کافه کفسابی ارزانترین قیمت ساب سنگ می باشد

کفسابی در تهران ، کفسابی در کرج

۱۴ دیدگاه

 1. سلام قیمت حدود ۱۰۰ متر کف و۳۰ عدد پله را میخواستم ـ کفسابی نشده ـ آدرس فلکه دوم صادقیه

  • سلام عزیز زنگ بزنین تا ی سوالاتی از قبیل نوع سنگ و سابقه ساب رو بپرسم و بعد بگم اگر سنگتون کرم رنگ باشه (تراورتن ، صلصالی ، دهبید و …)و برق سه فاز موجود باشه و ساب نخورده باشه و….. بیخیال همون زنگ بزن چون سایر احتمالاتم هست:) که تو قیمت نهایی تاثیر دارن برای همین زنگ بزن تا دقیشو بگم

 2. سلام قیمت کفسابی پارکت به متراژ صد متر رو میخواستم بدونم و اینکه وقت دارین انجام بدین یا خیر؟

  • سلام عزیز پارکت سابزنی به معنای لایه برداری نمی شود ولی می توان آن را با دستگاه کفسابی تمیز کرد یا شستشو داد که برای پارکت چوبی کاربرد ندارد

 1. بازتاب ها: کفسابی در کرج و قیمت کفسابی در کرج۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی،سنگسابی 09102700142

 2. بازتاب ها: کفسابی و سنگسابی در تهران ، قزوین ، سمنان ، قم و حومه ۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کف سابی 09102700142

 3. بازتاب ها: کفسابی در تهران| کفسابی در شرق و غرب تهران۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی 09102700142

 4. بازتاب ها: کفسابی ساختمان چیست وانجام کفسابی ساختمان۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی 09102700142

 5. بازتاب ها: سنگسابی در تهران ۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی 09102700142

 6. بازتاب ها: کفسابی در بلوار فردوس ، شهران،تهرانسر،اکباتان۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی 09102700142

 7. بازتاب ها: کفسابی و سنگ سابی در پرند، اسلامشهر ، شهریار، رباط کریم، ساوه - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی

 8. بازتاب ها: شماره تلفن کفسابی ۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی

 9. بازتاب ها: برس زنی یا فرچه ساب چیست و فرق آن با کفسابی چیست؟ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی

 10. بازتاب ها: کفسابی در تبریز و انجام کف سابی در تبریز ۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کافه کفسابی نعمت زاده کفسابی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
شماره تماس مستقیم:09102700142