شستشوی نما وقیمت نماشویی با راپل+مستقیم استاد کار09148548662

نماشویی با راپل یا طناب + بیمه:

نماشویی با راپل توسط استاد کار حرفه ای راپل و دستگاه سند بلاست و سیلیس (نوعی شن) انجام می شود. نماشویی با راپل یعنی پایین آمدن از نمای ساختمان بوسیله طناب که با شستشوی نما یا کارهایی از این دست همراه است.

کار شستشوی نما در ظاهر کاری معمولی ولی در اصل کاری با مسئولیت بالاست (به عنوان مثال مسئولیت جان نماشور که ما خود بیمه هستیم یا آسیب به عابرین پیاده یا وسایل نقلیه عبوری ) برای همین موضوع بایستی فردی خبره کار نماشویی را انجام دهد و حتما قبل از کار بایستی قرار داد ما بین کار فرما و پیمانکار منعقد گردد و تمامی مسئولیت های پیمانکار و کار فرما مشخص گردد.

نمونه قرار داد نماشویی :

به علاوه اینکه نماشور ساختمان بایستی سنگ سابی و ترمیم سنگ هم بلد باشد تا اگر سنگی در نما آسیب دیده آن را به درستی ترمیم کند.

صفحه راپل چیست؟ اطلاعات خوبی درباره راپل داده است خالی از لطف نیست اگر مطالعه کنید.

پیچ و رولپلاک نما با راپل یا طناب:

بعضی از نماهای سنگی به مرور زمان دچار لق شدگی می شوند که این مورد می تواند صدمات جبران ناپذیر مالی و جانی داشته باشد.

این مورد بایستی توسط ابزار دریل و پیچ و رولپلاک انجام شود . از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان دیده شده بعضی افرادی که تعهد کاری ندارند با دریل سنگ را سوراخ میکنند و به جای پیچ و رولپلاک فقط بتونه خالی روی سطح دریل شده می کشند .

ما خود شرمنده همچین همکار نماهایی هستیم شما هم گول قیمتهای خیلی ارزان یا افرادی که تعهد ندارند را نخورید.

قیمت نماشویی با راپل یا طناب:

قیمت نماشویی و شستشوی نما با راپل به عواملی مثل متراژ ، جنس نما ، کثیفی نما و میزان زمانی که صرف شستشوی نما  می شود بستگی دارد باید دقت کنید که نما معمولا به صورت چکی یا کلی قیمت گفته می شود به طور مثال الان که در ماه آبان سال ۱۴۰۰هستیم قیمت نمای سنگی چهار طبقه با عرض ۷متر حدود پنج ملیون تومن قیمت گفته می شود.

توجه:نمای ترموود یک نوع نمای چوبی مقاوم است که برای اطلاعات بیشتر می تواند به صفحه نمای ترموود مراجعه کنید

رزین کاری سنگ نما:

اگر سنگ نمای شما براقیت لازم را ندارد با رزین مخصوص ایتالیایی که جهت براقیت سنگ است سنگ نمای شما را رزین کاری می کنیم این رزین ها در انواع ایتالیایی و ایرانی موجود می باشد که اگر … تلقی نشود نوع ایتالیایی ماندگارتر است.

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان:

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان اول با دستگاه سند بلاست انجام می شود تا سیاهی های اطراف کامل پاک شود سپس با دستمال و شیشه پاک کن از بالا به پایین نمای ساختمان تمیز کاری می شود

نقاشی نما :

نقاشی نما جهت نو سازی نما و همچنین ایجاد فضای مثبت از ساختمان انجام می شود که قیمت آن بسته به عواملی مثل نوع رنگ و متراژ و نوع نما از متری بیست هزار تومن شروع می شود.

برای هر یک از موارد بالا یا مشورت با ما با شماره موجود با ما در تماس باشید.

 

 

پیام بگذارید