--> کفسابی در تجریش ، الهیه ،نیاوران ۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ - کفسابی سنگ سابی

کفسابی در تجریش ، الهیه ،نیاوران ۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲

کفسابی سنگ  لایه برداری از سنگ است (میلیمتری)اگر سنگ شما دارای پستی و بلندی باشد یا روی آن جوهر نمک و یا هر ماده اسیدی دیگر مانند آبلیمو ، سرکه و… ریخته شده باشد با کفسابی قابل رفع است. همچنین سنگ شما با هر جنسی سنگی(دهبید ، تراورتن ، صلصالی ، هرسین و…) را مانند روز اول براق و آینه ای می کنیم.

کفسابی سنگ توسط گروه کافه کفسابی با لقمه های ایتالیایی صورت می گیرد که بهترین کیفیت کاری را به همراه دارد.

البته بنا به تشخیص استاد کار می توان روی بعضی از سنگ ها از لقمه های شاین استفاده کرد که عملکرد بهتری از لقمه ایتالیایی خواهند داشت ولی معمولا روی ۸۰ درصد از سنگ ها بهتر است از ساب ایتالیایی استفاده کرد.

کفسابی باعث براقی فوق العاده سنگ می شود و هرگونه عیب و ایراد آن را از بین می برد .

نکته:کفسابی برای محیطهای کوچک هم انجام می شود ولی قیمت کفسابی بر اساس متر نخواهد بود و قیمت کلی گفته می شود.

نکته ۲:دوست عزیز به عنوان برادر شما عرض میکنم تمامی دستگاههای مورد استفاده کفسابان یکی هستند تفاوت در روش سابزنی و تجربه استاد کار است که حقیقتا نمی توان به سادگی روش سابزنی و تجربه استاد کار را فهمید.

یکی از روش هایی که می توانید تجربه استادکار(در واقع پیشینه سایت استاد کار) را بدانید استفاده از سایت معتبر who.is است در این سایت می توانید با وارد کردن آدرس سایت زمان تاسیس آن را ببینید.

کفسابی در شمال تهران

قیمت سنگسابی در تجریش و حومه:

قیمت کفسابی در شمال تهران بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع سنگ متراژ محیط ، وجود یا عدم وجود برق سه فاز، سابقه ساب و …. است . البته ما در صفحه قیمت کفسابی به تشریح این موارد پرداخته ایم ممنون میشویم اگر به آن صفحه هم نگاهی بیندازید.

کفسابی با رزین ایتالیایی:

کفسابی با رزین برای پر کردن درزها و لای شیار سنگها استفاده می شود در حالت عادی شما اگر بخواهید کفسابی انجام دهید درزهای آن با استفاده از سیمان سفید و چسب بتن پر می شود ولی اگر  بخواهید سنگتان زیباتر شود می توانید از ماده همرنگ سنگ استفاده کنید که به آن رزین می گویند و هم رنگ سنگ است.

اگر ساختمان تازه ساخت باشد و درزها پر شده باشد بهتر از با عمل شیار زنی درزها خالی و سپس با رزین پر شود.

توجه: اپوکسی ساب هم مانند رزین ساب است با این تفاوت که به جای رزین از اپوکسی استفاده میکنیم . اپوکسی ساب با اینکه گرانتر است اما عیبی که دارد این است که ماده اپوکسی به اشعه نور چراغ خانه یا نور خورشید حساس است و طی مدت زمانی طولانی رنگ آن تغییر پیدا میکند توصیه ما به مشتریانمان قطعا رزین ساب می باشد.

کفسابی نانو ساب :

اگر بخواهید سنگتان ضد آب و ضد اسید و ضد لکه شود میتوانید نانو ساب اجرا کنید البته کفسابی ایتالیایی بهتر از نانو ساب می باشد زیرا در کفسابی با مواد نانو سنگ حالت عایق به خود میگیرد و از حالت طبیعی در می آید به علاوه اینکه سنگ می تواند لغزنده شود.

پس از شما میخواهم گول تبلیغات افراد سودجو بابت نانو ساب را نخورید .

کفسابی ایتالیایی در شمال تهران:

کفسابی ایتالیایی نوعی از کفسابی است که سنگ براقی فوق العاده ای پیدا می کند و باعث می شود تا سنگ خاصیت آینه ای پیدا کند

معمولا در کفسابی عادی در مرحله آخر از  ساب ایتالیایی استفاده می شود

کلمات کلیدی:کفسابی در تجریش ، کفسابی در شمال تهران ، کفسابی در قلهک ، کفسابی در خیابان ظفر و ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با نعمت زاده