نماشویی در سعادت آباد، ونک، تجریش و غرب تهران09387400701

نماشویی تشکیل شده از شستشوی حرفه ای (شامل از بین بردن سیمان ، دوده و انواع جرم از روی سنگ) نما تی و دستمال پنجره ها پیچ و رولپلاک سنگ نما می باشد همچنین شامل ترمیم سنگ هم می شود.

نماشویی با دستگاه حرفه ای نما شامل طناب (راپل) دستگاه سند بلاست با قدرت ۳۰۰ بار و سلیس برای از بین بردن جرم ها می باشد.

نماشویی باعث براقیت و تمیزی فوق العاده سنگ نما و پنجرهای بیرونی خواهد بود در صورت لزوم میتوانیم کفسابی در نما یا پولیش کاری سنگ نما را هم برای شما انجام دهیم.

تمامی کارهای ما دارای تضمین کیفیت می باشند و شما مستقیما و بی واسطه با نماشور تماس میگیرید و واسطه ای در کار نخواهد بود.

نماشویی در سعادت آباد

شماره تماس نماشور:09387400701 منصور گلابی


قیمت نماشویی در غرب تهران:


قیمت نماشویی بسته به عوامل مختلفی است و بسته به نوع نما و نوع دسترسی (راپل ، کلایمر ، داربست)می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد و معمولا به طور کلی قیمت گفته می شود ولی اگر میخواهید قیمت حدودی را بدست بیاورید می توانید به ازای متری ۵۰ هزار تومان در نظر بگیرید به طور مثال یک ساختمان با بحر ده متر و ارتفاع بیست متر حدود ده ملیون تومن قیمت دارد.
چه زمانی نماشویی را انجام دهیم؟
در تهران به دلیل آلودگی هوا معمولا در طی دوره های زمانی مشخص بایستی نماشویی انجام شود به این دلیل که بعضی نماها بیشتر شیشه ای یا بعضی بیشتر سنگی  هستند و همچنین در بعض مناطق شهر آلودگی هوا بیشتر است نمی توان برای همه ساختمان زمان مشخصی را تعیین کرد پس این بستگی به کارفرما دارد که هر چند مدت کار نماشویی را انجام دهد.

به دلیل بی واسطه بودن قیمتهای ما قطعا از سایر گروها کمتر می باشد ما در کافه کفسابی سعی می کنیم استاد کارهای ماهر را بدون واسطه به شما معرفی کنیم افراد ما دارای اخلاق خوش و حرفه ای هستند.

شماره تماس نماشور :09387400701 منصور گلابی


روش های نماشویی در سعادت آباد ونک تجریش و غرب تهران:


نماشویی در سه روش زیر انجام می شود:
نماشویی با طناب یا راپل: در این روش نماشوری که دارای مدرک تخصصی ایراتا است کار نماشویی را انجام میدهد.
نماشویی با داربست: در این روش نماشور با استفاده از داربست کار نماشویی را انجام میدهد.
نماشویی با کلایمر : کلایمر دستگاه مخصوصی است که برای شسشتوی نما از ان استفاده می شود . برای استفاده از کلایمر باید ساختمان شما جایگاه مخصوصی داشته باشد و برای همه ساختمانها نمی توان از این روش استفاده کرد
پیچ و رولپلاک نما در سعادت آباد شهرک غرب ونک تجریش و حومه:
اگر سنگهای ساختمان شما دارای لق شدگی و افتادگی است یا بابت افتادن سنگهای نما نگرانی دارید می توانیم با پیچ و رولپلاک
سنگ های نما ، سنگهای نمای شما را کاملا محکم کنیم.
هچنین اگر هر گونه کار در ارتفاع از جمله رنگ کاری ، جوشکاری و … هم داشته باشید برای شما انجام میدهیم.

پیام بگذارید