کفسابی در کرج و قیمت کفسابی در کرج۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲

کفسابی در کرج و استان البرز

کفسابی چیست؟

کفسابی در کرج برای براقی فوق العاده سنگ و یا ترمیم سنگ معیوب(مثلا اگر روی سنگ اسید ، لیمو ، یا سرکه و یا هر ماده دیگری ریخته باشد  با استفاده از کفسابی این مورد رفع می شود) استفاده می شود. ما نمونه کارهای کفسابی در سطح شهر کرج زیاد داریم که از مهمترین کارهایمای کف سابی رستوران پدیده شاندیز در میدان آزادگان است.

موارد استفاده از کفسابی در کرج (۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲):

کفسابی در کرج باعث رفع ناهمواری و پستی بلندی سنگ می شود ( بلافاصله بعد از کار سنگ کاری معمولا سنگ نامیزان و دارای پستی و بلندی است با کار کفسابی این ناهمواری ها کاملا رفع می شود)

کفسابی باعث درخشندگی و براقی فوق العاده سنگ می شود و این کار با ساب ایتالیایی امکان پذیر است که ما در کافه کفسابی آن را به طور حرفه ای در کرج  با دستگاههای مدرن انجام می دهیم.

کفسابی باعث جرمگیری و رفع کهنگی سنگ می شود اگر از عمر سنگ شما مدت زیادی می گذرد سنگ حتما دارای جرم و خط و خش بسیار است در این موارد تعویض سنگ کار بسیار پرهزینه و اشتباهی است ما در کافه کفسابی خدمت می رسیم و سنگ شما را مثله روز اول تحویل می دهیم کاملا نو و براق و دخشان.

کفسابی باعث نمای بهتر داخلی می شود . محیط کفسابی شده چه ساختمان باشد و چه فروشگاه و رستوران و … وقتی فرد دیگری وارد آن می شود از نمای داخلی لذت می برد

کفسابی در کرج

در برخی موارد کارفرما درخواست کفسابی آینه ای و یا همان کفسابی ایتالیایی می کنند ما به عنوان مجری کفسابی در کرج بهترین نوع ساب ایتالیایی را انجام می دهیم.

قیمت کفسابی در کرج :

قیمت کفسابی بر پایه متر مربع محاسبه می شود و بسته به پارامترهای زیادی است که مهمترین آن نوع سنگ است به طور کلی در بازار دو نوع سنگ داریم سنگ سخت و سنگ نرم .

سنگهایی مثله موزاییک و تراورتن و صلصالی در دسته سنگ نرم قرار دارند که قیمت کفسابی پایینی دارند و سنگ گرانیت در دسته سنگهای سخت است که قیمت سنگسابی بالایی دارد.

لازم به ذکر است سرامیک لایه برداری نمی شود زیرا سرامیک فقط یک لایه رویی دارد که با از بین رفتن آن سرامیک خراب می شود ولی شستشوی حرفه ای داده می شود و مثل روز اول تحویل شما خواهیم داد(در صورت افتادن جوش روی سرامیک و سوختن لایه رویی متاسفانه نمیتوان کاری کرد).

اما پارامتر دیگری که در قیمت کفسابی تاثیر دارد متراژ محیط کفسابی است معمولا متراژهای زیر ۵۰ متر به صورت کلی گفته می شود و متراژهای بالا بر اساس متر مربع محاسبه خواهد شد.

محل کفسابی هم در قیمت کفسابی تاثیر گذار است کفسابی در کرج و بیرون از آن متفاوت است هرچه محل به داخل شهر نزدیک باشد قیمت پایین تر است.

سنگی که قبلا ساب خورده باشد قیمت کفسابی بعدی آن پایین تر خواهد بود چون احتمالا خیلی از نقص های سنگ از بین رفته است.

نوع آسیب سنگ هم در قیمت کفسابی تاثیر گذار است

پرکردن لای درزها و پرکردن سوراخهای سنگ در قیمت کفسابی تاثیر گذار است. به این کار رزین کاری و یا رزین ساب می گویند یعنی با استفاده از موادی که هم رنگ سنگ است سوراخها و درزهای سنگ را میگیرند البته درزها را با استفاده از بتونه(چسب بتن و سیمان سفید) هم می توانیم بگیریم که با بالا رفتن قیمت رزین ایتالیایی به صرفه تر است.

برای اطلاع دقیق از قیمت کفسابی در کرج با شماره موجود در پایین صفحه با ما تماس بگیرید. و یا ما در صفحه قیمت کفسابی به طور مفصل به این مبحث پرداخته ایم ممنون میشویم آن صفحه را هم مظالعه کنید.

ویژگیهای کفساب خوب چیست؟

  • کفساب خوب قیمت تمام شده ساب سنگ را همان ابتدا با شما در میان خواهد گذاشت و اگر این کار را به انتها بگذارد نشان از بی تجربگی او دارد و حتی ممکن است کار شما را به خوبی انجام ندهد.
  • کفساب خوب دارای تجربه بالایی است و سوالات و دل مشغولی کارفرما را درک می کند و با حوصله به تمام سوالات پاسخ می دهد.
  • کفساب خوب دارای دستگاه کفسابی خوبی است فقط تجربه ملاک نیست و کفساب کار بایستی دستگاه خوبی نیز داشته باشد
  • کفساب خوب دارای نمونه کار زیادی در سطح شهر است و می تواند آدرس نمونه کار بدهد.
  • کفساب خوب تمام نقاط شهر آشنایی دارد زیرا در اکثر نقاط کار انجام داده است

کفسابی خوب را چطور تشخیص دهیم؟

  • تمام قسمتهای سنگ بایستی درخشندگی یکسانی داشته باشند و نباید یک قسمت زیاد براق و قسمتی براقی کمتری داشته باشد.
  • بعد از اتمام کفسابی بایستی تمام فاضلاب کفسابی توسط کفساب جمع آوری شود و سطح تی کشی شده و براق تحویل داده شود.

مراحل کفسابی در کرج چطور است؟

کفسابی دارای چند مرحله است (به جز فرچه ساب که معمولا یکبار انجام می شود و هدف فقط تمیزی سنگ است)یعنی در واقع در یک بار ساب زنی چندین مرحله سابزنی انجام می شود مثلا در مرحله اول کفسابی که با لقمه ۴۶ انجام می شود پستی و بلندی سنگ از بین می رود در مراحل بعدی که ۸ مرحله است به طور کلی مشکلات سنگ از بین می رود و در مرحله آخر ساب ایتالیایی برای براقی فوق العاده سنگ استفاده می شود و در آخر تمام فاضلاب کفسابی توسط کفساب کار جمع می شود و محل تمیز و براق تحویل شما داده می شود

ما در کافه کفسابی با بیش از ده سال سابقه کفسابی در کرج بهترین نوع کفسابی را با مناسبترین قیمت انجام می دهیم . کافی است با شماره های ما در بالا و پایین صفحه تماس بگیرید.

نظرات 8
تماس با نعمت زاده