کفسابی موزاییک و انواع کفسابی موزاییک۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲

اگر موزاییک شما معیوب یا کهنه شده باشد و یا به دلیل اسید خوردگی و یا ریختن موادی مثله آبلیمو و ترشیجات و سرکه و مواد اسیدی آسیب دیده باشد و یا دارای ناهمواری باشد و یا روی آن چسب یا رنگ ریخته باشد ما با کفسابی موزاییک سنگ شما را مثله روز اول تحویل شما می دهیم .

ما در کافه کفسابی با بیش از ده سال سابقه کفسابی موزاییک بهترین نوع کفسابی را برای شما به ارمغان می آوریم

تذکر: موزاییک هایی که دارای برجستگی باشند ساب نمی خورند زیرا در کفسابی موزاییک یک یا دو میلیمتر از سطح موزاییک برداشته می شود و اگر موزاییک برجسته ساب بخورد به کل خراب می شود.اما اگر بخواهید برای تمیز شدن فرچه ساب میخورد(توجه کنید که اگر روی موزاییک شیار دار اسید ریخته شده و سپس سیاه شده فرچه ساب کاری بیهوده است زیرا ایراد موزاییک رفع نمی شود و دوباره سیاه خواهد شد)
موزاییک هر چقدر هم کثیف و سیاه باشد با کفسابی مانند تصویر بالا مثل روز اول می شود.

به تجربه می دانیم که بزرگترین دغدغه کارفرمایان در کفسابی دوچیز است یکی قیمت کفسابی و دیگری کیفیت کفسابی است .

قیمت کفسابی موزاییک :

قیمت کفسابی بر اساس هر متر مربع محاسبه می شود سنگ موزاییک از سنگهایی است که در کفسابی قیمت پایینی دارند البته قیمت  کفسابی بسته به عوامل زیادی است که از آن می توان به متراژ محیط و محل کفسابی نیز اشاره کرد .

هر چه متراژ محیط بالاتر باشد قیمت کفسابی موزاییک پایین تر خواهد بود و هرچه متراژ پایینتر قیمت بالاتر خواهد بود (به دلیل هزینه کارگر و رفت و آمد و …)

محل کفسابی : محل کفسابی اگر در داخل شهر باشد قیمت پایین تر خواهد بود به نسبت بیرون شهر البته اگر متراژ بالا باشد این موضوع در سایه قرار می گیرد(به دلیل سختی رفت و آمد و…)

از عوامل تاثیر گذار دیگر در قیمت کفسابی این است که آیا موزاییک قبلا ساب خورده یا نه اگر قبلا ساب خورده باشد احتمالا عیبهای کلی آن رفع شده و قیمت کفسابی پایین تر خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه قیمت کفسابی مراجعه کنید.

کفساب خوب چه ویژگیهایی دارد؟

 1. استاد کفساب کار حرفه ای قیمت تمام شده کفسابی را همان اول کار با شما طی می کند و اگر این کار را نکرد مسلما او حرفه ای نیست و حتی ممکن است کفسابی خوبی برای شما انجام ندهد
 2. کفساب حرفه ای انواع دستگاه تک فاز و سه فاز کفسابی را دارد به یاد داشته باشید که کیفیت دستگاه سه فاز کفسابی بهتر از دستگاه تک فاز می باشد
 3. کفساب حرفه ای مسلط به کلام است و دغدغه های شما را درک می کند و سوالات شما را پیش بینی می کند و با حوصله تمام سوالات شما را پاسخ می دهد.
 4. کفساب خوب نمونه کار زیادی در سطح شهر دارد و می تواند آدرس نمونه کارهایش را در اختیار شما قرار دهد.

ایرادهایی که کفسابی آن را از بین می برد چیست؟

 • اگر موزاییک شما دارای ناهمواری است و پستی بلندی دارد با کفسابی می توان آن را رفع کرد.
 • اگر روی موزاییک شما هر ماده اسیدی ریخته باشد این کار با کفسابی قابل رفع است .
 • اگر موزاییک شما کهنه است و یا دارای خراش است با کفسابی مثله روز اولی می شود که تازه از کارخانه به بیرون آمده است

کفسابی خوب چه ویژگیهایی دارد؟

 • تمام عیوب توافق شده بایستی از بین رفته باشد
 • براقی و درخشندگی تمام موزاییک بایستی یکسان باشد
 • فاضلاب کفسابی بایستی توسط کفساب کار جمع شود و محیط بایستی تمیز و براق تحویل داده شود
 • گوشه دیوارها که در دسترس دستگاه نیست بایستی توسط دست ساب بخورد

کافه کفسابی با بیش از ده سال سابقه کفسابی بهترین نوع کفسابی موزاییک را با ارزانترین قیمت انجام می دهد. کافی است با شماره موجود در زیر این سایت با ما تماس بگیرید در سریعترین زمان کار کفسابی شما را انجام خواهیم داد.

مراحل کفسابی:

در هر بار که شما سفارش کفسابی می دهید ۸ مرحله از کار ساب سنگ انجام می شود که در هر کدام از این مراحل کارهای مختلفی روی سنگ انجام می شود که به طور مختصر در اینجا به این کارها اشاره می کنیم

کفسابی در اولین مرحله با لقمه ۴۶ انجام می شود (لقمه چیزی مانند دیسک است که در زیر دستگاه کفسابی بسته می شود) و برای رفع پستی و بلندی سنگ استفاده می شود

در مرحله دو کار با لقمه ۶۰ انجام می شود  و برای پر کردن لای درزها استفاده می شود

و این کارها ادامه پیدا می کند و در آخر ساب با لقمه ایتالیایی انجام می شود که باعث براقی فوق العاده سنگ می شود طوری که می توانید عکس سق را روی سنگ ببینید

نظرات 3
تماس با نعمت زاده